Chcesz dowiedzieć się więcej

o naszym wydarzeniu?

 Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zbiór najczęściej zadawanych pytań przez osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu. Mamy nadzieję, że poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz lub zadzwoń do nas!
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania 🙂

Czy szkolenie będzie wartościowe ?

Prelegenci są starannie wybrani pod podaną tematykę prelekcji. Gwarantujemy, że szkolenie będzie się pokrywać z opisem, który znajduje się na stronie.

Czy dowiem się czegoś nowego?

Nabywanie różnych umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń to inwestycja w siebie. Podczas eventu przedstawimy narzędzia oparte na nowej technologii dzięki którym możesz rozwinąć swoją firmę, tak aby mogła stać się świetnie prosperującym biznesem. Zdobędziesz również wiedzę na temat kształtowania się rynku biur rachunkowych w Polsce.

Czy zdobytą wiedzę będę mógł wykorzystać w praktyce?

Zdobywając nową wiedzę możesz udoskonalić dotychczasowe działania i zdobyć nowe pomysły poprzez poznanie nowych narzędzi technologicznych podczas eventu.

Czy nie zmarnuję czasu ?

Jesteśmy pewni, że czas przeznaczony na wydarzenie nie zostanie zmarnowany, ponieważ podczas eventu poznasz mnóstwo interesujących ludzi oraz zobędziesz wartościową wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce

Czy nie będę się nudzić ?

Jeżeli tematyka wydarzenia Cię zaciekawi to pewnie znajdziesz coś interesującego dla siebie. Nasi prelegenci tworząc swoje prezentacje dołożyli wszelkich starań, aby były jak najbardziej wartościowe, a pomiędzy szkoleniami czeka na Ciebie kilka atrakcji.

Czy poznam wartościowych ludzi ?

Podczas eventu będziesz przebywać w gronie osób takich jak Ty, którzy chcą się rozwijać. Będziesz miał możliwość wymienić się doświadczeniami i poznać wartościowych ludzi.

Czy będzie można oddać bilet komuś innemu ?

Bilet można przekazać komuś innemu – należy jednak to zgłosić organizatorom eventu.

Już wiesz, że chcesz wziąć udział w wydarzeniu?

Gratulacje, podjęcia decyzji! Kliknij poniżej i zdobądź bilet na wydarzenie,
które  na zawsze zmieni Twoje biuro rachunkowe!